Наш сайт – це вікно в єдиний інформаційний простір.

Створення школою власного сайту – створення представництва школи в мережі

Основні функції нашого сайту:

1. Представницька функція. Сайт – це офіційне представництво  нашого методичного об'єднання вчителів іноземних мов в Інтернеті, що містить різноманітні дані про напрямки роботи МО вчителів іноземних мов.
2. Освітня функція. Сайт – це засіб організації навчально-виховного процесу в умовах Інтернету: представлення можливостей дистанційного навчання, використання в навчальному процесі електронних навчальних матеріалів.
3. Лінгвокраєзнавча функція. Сайт – це засіб відображення основних напрямків соціокультурного виховання.
4. Інформаційна функція. Сайт – це засіб відображення щоденного життя школи: успішність, домашні завдання, позакласні заходи, проекти, конкурси .
5. Комунікативна функція. Сайт – це засіб спілкування учнів, вчителів та батьків: можливість задавати питання та обмінюватися інформацією.
6. Інвестиційна функція. Сайт – це засіб залучення спонсорів, включаючи випускників школи.

Наш сайт може надавати такі можливості:

• Ftp-сервер як електронне сховище освітніх ресурсів (тексти, ілюстративний матеріал у вигляді CD, презентацій; музика, відео і др).
• Форуми як способи обговорення педагогічних, методичних та інших проблем і ініціатив.
• World Wide Web як засіб отримання необхідної інформації з будь-якої точки Інтернету.

Потреба у  сайті

Шкільний сайт потрібен:

• Учням
• Вчителям
• Батькам
• Адміністрації школи
• Студентам-практикантам педагогічних коледжів та вузів
• Спонсорам

Структура нашого сайту:

До складу контенту шкільного сайту повинні входити наступні блоки:

– Інформаційний блок;
– Блоги вчителів;
– Каталог статей;
– Партнери;

- Євроклуб "UNITY".

Крім того:

Наш сайт- зручна новігація та зрозуміле меню,

цікаві факти та практичні поради,

позитивні емоції та гарний настрій!

BE OUR GUESTS!